TOP výlety (867)

Kam na výlet?
Česko
Beskydy a Valašsko (46)    České středohoří (32)    Český les (36)    Český ráj (43)    Chrudimsko-Hlinecko (5)    Jeseníky a Rychlebské hory (50)    Jizerské hory a Frýdlandsko (27)    Jižní Čechy (26)    Jižní Morava (29)    Kladské pomezí (18)    Kokořínsko a Máchův kraj (15)    Krkonoše (47)    Krušné hory (75)    Labské pískovce a Lužické hory (35)    Nízký Jeseník (11)    Orlické hory a Podorlicko (11)    Ostravsko a Slezsko (11)    Plzeňsko (23)    Polabí (9)    Pošumaví (17)    Střední Čechy (44)    Střední Morava (5)    Svitavsko (2)    Šumava (68)    Vysočina (106)    Západočeské lázně (79)   
výlet na kole - Máchův kraj

Ze Starých Splavů na hrad Bezděz

Ze Starých Splavů pojedeme přes letovisko Doksy do Bezdězu k jednomu z nejkrásnějších českých hradů a zpět se vrátíme dobrodružnou Máchovou cestou.

více…

náročnost:

délka celkem: 26 km

Staré Splavy Staré Splavy
 

výlet na kole - Pelhřimovsko

Přes hory a doly, pole a louky za historií i krásou Křemešnické vrchoviny

Z historické obce Nová Cerekev pojedeme poetickou krajinou k zachovalému hradu Kámen. Přes louky a lesy se vydáme do města Pacov. Malebnou venkovskou krajinou protkanou malými vesničkami přijedeme zpět do Cerekve.

více…

náročnost:

délka celkem: 30 km

zahradní skalky u hradu Kámen zahradní skalky u hradu Kámen
 

výlet na běžkách - Krušné hory - Chomutovsko

Z krušnohorských plání do hlubokého údolí Kameničky

Čekají nás krásné výhledy ze sv. Anny, hluboké srázy a skaliska v údolí Kameničky a na závěr ledová krása četných zamrzlých rybníků v okolí Novodomského rašeliniště.

více…

náročnost:

délka celkem: 31 km

u Sv. Anny u Sv. Anny
 

výlet na kole - Slavkovský les a Mariánské Lázně

Slavkovský les

Příjemný výlet vedený středem chráněné krajinné oblasti „Slavkovský les“ vás provede téměř lidmi nedotčenou krajinou kolem Mýtského rybníka do malebné vesničky - Kostelní Bříza a k vodní nádrži Krásná Lípa.

více…

náročnost:

délka celkem: 34 km

v obci Prameny v obci Prameny
 

výlet na kole - Východní Krkonoše

Od Jizery až k vrcholkům hor

Výlet nás provede nejprve krásným okolím údolí Huťského potoka a Jizery, na chvíli uzříme Mumlavu u Janova a poté postupně vystoupáme pod Čertovu horu, mineme Janovu skálu a Studenov, až vyšlapeme k nejvyššímu místu výletu pod Lysou horou – Dvoračce. Odměnou za vynaloženou námahu nám budou krásné výhledy na okolní scenérie a závěrečný dlouhý sjezd do Rokytnice nad Jizerou s typickými roubenkami.

více…

náročnost:

délka celkem: 35 km

výhledy z okolí chaty Dvoračky výhledy z okolí chaty Dvoračky
 

výlet na kole - Ašsko a Chebsko

Na kole za kulturními a přírodními klenoty Chebska a Ašského výběžku

Nejzápadnější výběžek naší vlasti bývá českými turisty neprávem opomíjen. Vydáte-li se tam, jistě vás nadchne zachovalé historické centrum Chebu, romantika Františkových Lázní i unikátní rezervace Soos.

více…

náročnost:

délka celkem: 40 km

Františkovy Lázně - hlavní třída v centru lázní Františkovy Lázně - hlavní třída v centru lázní
 

výlet na kole - Jihlavsko

Z Jihlavy do Polné

Tento výlet vás zavede do krajiny na sever od Jihlavy plné nejen kouzelných výhledů do tichých údolí a hustých lesů, ale také do malebných vsí a měst s významnými kulturně historickými památkami.

více…

náročnost:

délka celkem: 51 km

Polná - náměstí Polná - náměstí
 

zobrazit na stránce: seřadit podle délky: stránka: « 1 2 3 ... 83 84 85 86 87 »
Partnerské weby