Vyhledat ubytování

Doporučujeme ubytování

Spolupráce

Spolupráce a partnerství

Cílem portálu na www.mavlast.cz a www.visitczech.info je zajistit naším návštěvníkům široké spektrum kvalitních informací pro aktivní poznávání a dovolenou v České republice. Proto uvítáme každou příležitost, jak naši databázi doplnit o další zajímavé a užitečné informace. Na druhou stranu chceme i vhodně podporovat další šíření námi zpracovaných výletů a cílů.

Protože tento portál je ryze autorským webem s garantovaným obsahem, lze na něm publikovat jen se souhlasem redakce. Proto musí všechny vaše návrhy směřovat prvně do redakce ke schválení. Také všechny publikované fotografie, texty, mapy a další obsah jsou autorským dílem a jejich další publikování je možné jen s písemným souhlasem autora.

Pro vaši orientaci jak jednoduše a rychle navázat spolupráci s námi vám uvádíme ideální postup pro několik modelových situací.

1) Jsem provozovatel turistické atraktivity a chci ji umístit, publikovat na www.mavlast.cz a www.visitczech.info jako turistický cíl.

Provozujete lyžařský areál, vodní svět, lanové centrum, zříceninu hradu či jinou kulturní, nebo sportovní atraktivitu. Pak její umístění do naší databáze je pro Vás cesta jak ji představit desetitisícům našich návštěvníků a to zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků. Stačí nám zaslat na e-mail redakce@mavlast.cz informace, které chcete k vaší atraktivitě zveřejnit + fotky atraktivity. K tomu připojte vaše jméno, přijmení, tel. a e-mailový kontakt se stručným prohlášením, že souhlasíte s publikování těchto podkladů na našem webu a jste oprávněn tento souhlas nám udělit. My vaše podklady obratem zpracujeme a pošleme vám e-mailem vyrozumění, že vaše atraktivita je již publikována. Pokud máte své www stránky stačí nám zaslat odkaz na ně + souhlas s publikováním a potřebné podklady si z nich získáme sami aniž by vás to časově zatěžovalo.

2) Chci nabídnout své fotky a texty k publikování na www.mavlast.cz a www.visitczech.info

Cestujete po naší vlasti s fotoaparátem, děláte si poznámky ze svých cest a máte z nich kvalitní fotografie, o které by jste se rád podělil s ostatními? Pak se můžete stát naším externím redaktorem. Ukázky vašich fotografií a textů nám zašlete na e-mail redakce@mavlast.cz spolu s vašimi nacionály a čestným prohlášením, že jste autorem přiložených textů a fotografií. My vaše podklady vyhodnotíme a pokud budou odpovídat naším kritériím a standardům, tak je budeme publikovat. Kvalitním autorům nabídneme dlouhodobou spolupráci za honorář.


3) Chci sjednat výměnu odkazů mezi www.mavlast.cz a www.visitczech.info a webem, který provozuji.

Výměnu lze jednoduše a rychle sjednat e-mailem na redakce@mavlast.cz nebo telefonicky. Potřebujeme k tomu adresu na vaše www stránky a informaci, kde bude odkaz na nás umístěn. My vám nabídneme možnosti umístění u nás.


4) Chci umístit na náš web některé vaše výlety, turistické cíle nebo jen fotografie, texty či mapy.

Publikování autorského obsahu umístěného na www.mavlast.cz a www.visitczech.info je možné pouze s písemným souhlasem držitele autorských práv. To pro vás může zajistit naše redakce na základě požadavku zaslaného e-mailem na redakce@mavlast.cz nebo po telefonické dohodě. Podporujeme publikování našich podkladů na webech provozovaných rozpočtovými nebo příspěvkovými organizacemi, které se primárně zaměřují na propagaci regionů. Těm můžeme nabídnout velmi výhodné pomínky. Komerčním subjektům a jejich projektům nabídneme podmínky na základě individuálního jednání.

vytisknout
Partnerské weby