Aktuality (83)

1.6.2009 16 nových výletů pro cyklisty v Krkonoších

Již před nedávnem jsme Vám přinesli 5 nových výletů pro cyklisty v Krkonoších, najdete je zde. Nyní jsme přidali další cyklistické výlety z této oblasti. Provedou Vás nádhernou krajinou Krkonošského národního parku. Vydáte se nejen za poznáním lidové architektury, ale především objevíte ty nejzajímavější místa, které Krkonoše nabízejí.

více…

Z Vrchlabí údolím Labe
 

29.5.2009 23 nových výletů pro cyklisty v Českém ráji

Další oblastí doplněnou o nové cyklistické výlety je Český ráj. Nových 23 výletů není příliš náročných a provedou Vás těmi nejatraktivnějšími místy. Navštívíte nejzajímavější historické památky, přírodní zajímavosti, ale i skály, rozhledny, vyhlídkové místa a mnoho dalších.

 

více…

Okolím Lomnice nad Popelkou
 

28.5.2009 12 nových výletů pro cyklisty v Jizerských horách a Frýdlantsku

Vydejte se s námi za dalekými výhledy, pestrou přírodou, do kopců i z kopců, kolem skal a za poznáním celé oblasti Jizerských hor a Frýdlantska. Nových, autory osobně projetých, 12 cyklistických výletů nabízí  širokou nabídku toho nejzajímavějšího - navštívíte nejkrásnější rozhledny, významné vrcholy nebo okolí horských obcí. Výběr záleží jen na Vás. 

více…

Na Ještěd krajinou Karoliny Světlé
 

27.5.2009 17 nových výletů pro cyklisty v Beskydech a Valašsku

Tentokrát přinášíme výlety pro cyklisty z oblasti Beskydy a Valašsko. Okouzlí Vás divoká a krásná příroda s množstvím malebných vesniček, lidové architektury a tajemných samot; více…

Z Řeky na Slavíč a Javorový
 

26.5.2009 19 nových výletů pro cyklisty v rozmanité krajině Jeseníků.

Turisticky zajímavá oblast nabízející nepřeberné množství sportovního vyžití, to jsou Jeseníky. Připravili jsme pro Vás sadu 19 výletů určených pro cyklisty. Volba trasy již zcela záleží na vás a vaší fyzické kondici. Nechte se zlákat krásnou horskou přírodou. Trasy nabízí široký záběr na atraktivní místa po celé oblasti.

 

1)více…

K Obřím skalám a na Šerák
 

12.5.2009 Hurá na kolo! Malebná krajina Krkonoš

Sezóna je v plném proudu. Ani my nezahálíme a přinášíme Vám nové výlety na kolech. Tentokrát navštívíme Krkonoše!

 

První výlet S kolem obřím dolem nás zavede …

více…

S kolem Obřím dolem
 

5.5.2009 Kam o víkendu? Návštěva vojenských památek.

Další prodloužený víkend se nám pomalu blíží. Den volna navíc si jistě žádá nějaký výlet. Co třeba návštěva některého vojenského opevnění, bunkru či pevnosti?

Mezi nejznámější patří dělostřelecká tvrz Dobrošov nedaleko Náchoda. Podzemní exkurze Vás provede jeho …

více…

dělostřelecká tvrz Dobrošov
 

22.4.2009 Kam o víkendu? Romantika lázeňských městeček.

Víkend se pomalu blíží a my přicházíme opět s několika tipy, která poutavá místa navštívit.

Pro klidně strávený víkend jsme vybrali lázeňská městečka, která Vám zpříjemní rodinné chvíle. Za pěkného počasí se můžete projít kolonádou a vrátit se do dob, kdy se dámy v dlouhých šatech a kloboucích …

více…

Lázně Jeseník
 

20.4.2009 Vyjeďte si na kole kolem skal a hradů v Českém ráji

Pokud jste ještě nevyrazily na kole v těchto jarních teplých dnech, tak neváhejte a navštivte třeba okolí Jíčína nebo Turnova. Krajina kolem těchto měst nabízí řadu nádherných výletů kolem řek, rybníků a skal v překrásné krajině Českého ráje. Dnes Vám pro začátek nabídneme tři výlety z této oblasti, které budeme postupně rozšiřovat o další námi projeté trasy.
První výlet nás zavede k hradu Kost - nejmajestátnějšímu hradu u nás – postaveného na pískovcové skále, poznáme skalní hrad …

více…

 

9.4.2009 Kam o víkendu? Možnosti pro každého.

Tento prodloužený víkend je třeba využít, jednak meteorologové slibují pěkné počasí a jednak jsou Velikonoce. Nabízíme několik tipů, pro všechny věkové kategorie.

Ve většině městech budou hlavní tématikou Velikonoce. Pokud jste ale už tyto velikonoční jarmarky a akce shlédli a máte chuť na něco jiného navštivte třeba Perníkovou chaloupku v Rábech na …

více…

Muzeum Perníku a pohádek
 
zobrazit na stránce: stránka: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Partnerské weby